Portrait_Delph_BW2.jpg

dr Delphine Armand

Dr Delphine Armand po raz pierwszy spotkała się jej Shifu (Mistrzem) Dr. Richardem Teh-Fu Tan’em (O.M.D., L.Ac.) podczas pracy nad doktoratem w Niemczech.

Będąc pod wpływem jego charyzmatycznej osobowości zdecydowała się zainwestować całe swoje oszczędności, aby uczestniczyć w nauce Metody Balansowania dr. Tan’a.

Dr Armand zafascynowana logiką i skutecznością tej metody całkowicie poświęciła się jej praktykowaniu i późniejszemu rozprzestrzenianiu na arenie międzynarodowej.

W wypełnianiu tej misji, współpracowała z dr. Tan’em przez prawie dekadę.

Dr Armand, towarzyszyła swojemu Mistrzowi podczas wielu szkoleń w Stanach Zjednoczonych, Europie, Australii i Azji. Tłumaczyła konsekutywnie wszystkie szkolenia na język francuski, a także koordynowała francuskie tłumaczenia jego książek. Od kilku lat studiowała Ba Zi asystując dr. Tan’owi w przygotowywaniu wykresów dla jego klientów.

Począwszy od 2008 roku praktykowała wyłącznie Metodę Balansowania w jej klinice we Francji. W tym czasie dr Tan często odwiedzał ją i nadzorował leczenie jej pacjentów. Podobnie, dr Delphine Armand towarzyszyła swojemu Mistrzowi podczas leczenia jego pacjentów w klinikach w San Diego i Kalifornii.

Obecnie dr Armand pracuje w swojej klinice we Francji oraz prowadzi szkolenia z Metody Balansowania w wielu krajach na całym świecie.

Więcej o dr. Delphine Armand.

Si Yuan Homepage.

Dr. Delphine Armand Homepage.