Portrait Paul

dr. Paul Wang

W 2003 roku dr Paul C. Wang (B.A., M.S. TCM, DACM, L.Ac.) po raz pierwszy spotkał się z dr. Tan’em, gdy ukończył studia z zakresu Medycyny Chińskiej w Kalifornii.

Przez kolejne lata dr Wang był uczniem dr. Tan’a i przez ponad dekadę dr Paul Wang doskonalił swoje umiejętności w Metodzie Balansowania.

Ukończył także szkolenia i posiada mistrzowski certyfikat Ba Zi.

Przed rozpoczęciem praktyki zawodowej dr Wang był stypendystą Regentów i Kanclerzy na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley oraz aplikantem naukowym w laboratorium Poly-PEDAL profesora Roberta J. Fulla. Uzyskał tytuł Bachelor of Arts w dziedzinie biologii integracyjnej ze szczególnym uwzględnieniem fizjologii i biomechaniki na University of California w Berkeley. Studiował także Klasyczną Filozofię Chińską i Wschodnioazjatycką, zwłaszcza taoizmu. Jego stopnie naukowe to Master of Science in Traditional Chinese Medicine (MS TCM) oraz doktorat z Akupunktury i Medycyny Chińskiej (DACM).

Dr Wang ma ponad 20 lat doświadczenia w nauczaniu.

Obecnie dr Wang pracuje w Akademii Akupunktury oraz prowadzi szkolenia z Metody Balansowania w wielu krajach na całym świecie.

Uprawia sztuki walki (jest mistrzem Wing Chun) medytuje, kultywuje qi i łączy te wszystkie umiejętności w przekazie zwanym Dao De Gong Fa.

Więcej o dr Paul’u C. Wang’u: