listopada, 2019

Dni kliniczne z dr Suzanne Robidoux.

dr Suzanne Robidoux.
Warszawa, Al. Jerozolimskie 123A, Golden Floor Plaza.

Dni kliniczne z dr Suzanne Robidox, to niezwykła okazja, żeby sięgnąć po wiedzę, która była chroniona w Chinach przez setki lat.
Teraz dzięki dr Robidoux mamy możliwość uczenia się w jaki sposób pomagać pacjentom w oparciu o różne metody terapii (Jing Fang, moksa, akupunktura Yuan qi, akupunktura ogólna, akupunktura czaszki dr. Jiao Shunfa i dr Lin Xue-jian).

W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby, które dotychczas nie brały udziału w szkoleniach Jing Fang.

Podczas czterodniowego szkolenia, dr Robidoux będzie uczyć nas klinicznych umiejętności i praktyk stosowanych w terapii schorzeń, którym towarzyszy ostry i przewlekły ból, w terapii schorzeń psychosomatycznych i neurologicznych ze szczególnym uwzględnieniem niedowładów, porażeń połowiczych (stany po wylewach i udarach niedokrwiennych mózgu), paraplegii, schorzeń degeneracyjnych jak choroba Alzheimera, demencja, choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane (SM), stwardnienie zanikowe boczne (ALS).
Będą opisane i przeanalizowane najczęściej występujące syndromy ww. chorób. Dr Robidoux przedstawi akupunkturę czaszki, akupunkturę ogólną, elektrostymulację za pomocą igieł akupunkturowych, leczenie moksą oraz omówi formuły ziołowe zgodnie z klasycznym podejściem Zhang Zhong Jinga (Shang Han Za Bing Lun). Dr Robidoux opisze protokoły leczenia, formuły patentowe oraz prognozy leczenia zgodnie z jej ponad dwudziestoletnim doświadczeniem.
Uczestnicy szkolenia będą obserwować zabiegi, w których będzie zastosowane ponad 10 różnych metod moksowania, klasyczna akupunktura Yuan Qi, akupunktura czaszki, a także diagnoza i formuły ziołowe zgodnie z systemem Jing Fang.

Każdy pacjent otrzyma diagnozę Jing Fang, a także optymalną formułę dla swoich dolegliwości.

Celem tego stażu klinicznego jest analiza ww. schorzeń, ale będą też pacjenci z innymi zaburzeniami. Po terapii pacjentów zarezerwowany zostanie czasu na pytania i dyskusje dotyczące każdego przypadku.

Zgłaszanie pacjentów odbywa się drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dr Suzanne Robidoux praktykuje ziołolecznictwo chińskie i akupunkturę klasyczną od ponad 20 lat. Od 2013 roku praktykuje u boku dr. Feng’a klasyczny systemem klinicznego zastosowania nauczania Zhang Zhong Jinga - Jing Fang.
Od kilku lat prowadzi szkolenia na całym świecie m.in. z systemu Jing Fang, Klasycznej akupunktury Yuan Qi, Akupunktury czaszki, a także Dni kliniczne, Health Retreat, Ba Gua Zhang w zakresie technik dla terapeutów.

Więcej informacji o dr Suzanne Robidoux tu.

Więcej informacji o dr Suzanne Robidoux tu: Chinese Medicine Traveller - Suzanne Robidoux.

Wszystkie ważne informacje będą wysyłane drogą mailową lub smsem i umieszczane na Facebook’u na stronie organizatora. Kliknij tu: Instytut Holimed Facebook.

Szkolenie obejmuje 32 godz. edukacyjne (45 min.).

Poniedziałek:

Koszt 4-dniowego szkolenia wynosi: 2000 zł. brutto.
Zaliczka w kwocie 500 zł., płatna do 18 października 2019 r. Wpłata zaliczki w podanym terminie jest warunkiem uczestniczenia w szkoleniu.
Pozostała część kwoty tj. 1500 zł., płatna jest do 4 listopada 2019.

Cena obejmuje: wykłady, serwis kawowo-herbaciany, nie obejmuje natomiast zakwaterowania i wyżywienia.

Warunki płatności i regulamin szkolenia znajdują się tu.

Wpłaty i rejestracja odbywa się za pośrednictwem systemu wpłat online Konfeo.

Aby zgłosić swój udział w szkoleniu należy się zarejestrować klikając przycisk "Zarejestru się", który znajduje się pod zdjęciem w opisie szkolenia albo tu Zarejestruj się.

Liczba uczestników kursu jest ograniczona, dlatego o uczestnictwie decyduje kolejność rejestracji i wpłat.

Osoby, które wpłacą zaliczkę, ale nie zostaną zakwalifikowane ze względu na brak miejsc zostaną o tym fakcie niezwłocznie powiadomione przez organizatora, a wpłacone zaliczki zostaną zwrócone w terminie do 10 dni roboczych.

Organizator szkolenia w terminie do 8 listopada 2019 r. poinformuje osoby, które wpłaciły zaliczkę albo całość kwoty o tym, czy zebrała się grupa uczestników na szkolenie.

Serdecznie pozdrawiamy

W razie pytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..