listopada, 2019

System Jing Fang cz. 4 z 4. Klasyczne Formuły Ziołowe wg Zhang Zhong Jinga.

Całościowe dwuletnie szkolenie.

Tym razem na zakończenie cyklu będziemy się uczyć niezwykle ważnej diagnozy z pulsu wg Zhang Zhong Jinga i przygotowywania maceratów, naparów, wyciągów, plastrów i tabletek.

W szkoleniu mogą wziąć udział osoby, które ukończyły wcześniej w formie stacjonarnej część 1,2,3 (w Polsce albo za granicą).

Szkolenie obejmuje pełny program klasycznej diagnozy za pomocą systemu 6 Syndromów używanego przez Zhang Zhong Jinga. W całościowym dwuletnim szkoleniu (128 godzin) jest prezentowana wiedza dzięki, której terapeuci będą mogli identyfikować i leczyć za pomocą podejścia 6 syndromów z użyciem ponad 130 receptur ziołowych jak również rozumieć modyfikacje za pomocą ponad 150 ziół pojedynczych.

Każda z sesji jest poświęcona na analizowanie różnych grup schorzeń. Są prezentowane przypadki kliniczne, dobrane do nich odpowiednie receptury ziołowe oraz ich modyfikacje zgodnie z zestawem objawów poszczególnych pacjentów. Program ten (32 godz. edukacyjnych - każda z czterech części) zawiera najczęściej spotykane choroby i zaburzenia takie jak: choroby męskie i kobiece, choroby skóry, leczenie bólu, choroby neurologiczne, problemy trawienne czy zaburzenia oddychania.

O systemie Jing Fang.

Jak ustalił dr Wang Qing Guo z Pekińskiego Uniwersytetu Medycyny Chińskiej, w Chinach istnieje ponad 41 linii przekazu powiązanych z klasycznymi tekstami Zhang Zhong Jinga, wszystkie stanowiące odgałęzienia tego klasycznego klejnotu. Linia przekazu powiązana z tym klasycznym systemem została utrzymana przy życiu poprzez nauczanie dr Feng Shi Luna (冯世伦), który otrzymał swoją wiedzę od profesora Hu Xi Shu (胡希恕), który z kolei uczył się od mistrza Wang Xiang Wei (王祥微). Z pokolenia na pokolenie ten klejnot wiedzy klinicznej był utrzymywany przy życiu, a jego zrozumienie cały czas rozwijało się i rozprzestrzeniało.

Dr Suzanne Robidoux praktykuje ziołolecznictwo chińskie i akupunkturę klasyczną od 20 lat. Od 2013 roku praktykuje u boku dr. Feng’a klasyczny systemem klinicznego zastosowania nauczania Zhang Zhong Jinga - Jing Fang.

Od kilku lat prowadzi szkolenia na całym świecie minn. z systemu Jing Fang, Klasycznej akupunktury Yuan Qi, Akupunktury czaszki, a także Dni kliniczne, Health Retreat, Ba Gua Zhang w zakresie technik dla terapeutów.

Więcej informacji o dr Suzanne Robidoux tu.

Więcej informacji o dr Suzanne Robidoux tu: Chinese Medicine Traveller - Suzanne Robidoux.

Wszystkie ważne informacje będą wysyłane drogą mailową lub smsem i umieszczane na Facebook’u na stronie organizatora. Kliknij tu: Instytut Holimed Facebook.

Czwartek:

Koszt szkolenia: 2000 zł. brutto.
Zaliczka w kwocie 500 zł., jest płatna do 18 października 2019 r. Wpłata zaliczki w podanym terminie jest warunkiem uczestniczenia w szkoleniu.
Pozostała część kwoty tj. 1500 zł., płatna jest do 4 listopada 2019.
Cena obejmuje: wykłady, skrypty serwis kawowo-herbaciany, nie obejmuje natomiast zakwaterowania i wyżywienia.

Warunki płatności i regulamin szkolenia znajdują się tu.

Wpłaty i rejestracja odbywa się za pośrednictwem systemu wpłat online Konfeo.

Aby zgłosić swój udział w szkoleniu należy się zarejestrować klikając przycisk "Zarejestru się", który znajduje się pod zdjęciem w opisie szkolenia albo tu Zarejestruj się.

Liczba uczestników kursu jest ograniczona, dlatego o uczestnictwie decyduje kolejność rejestracji i wpłat.

Osoby, które wpłacą zaliczkę, ale nie zostaną zakwalifikowane ze względu na brak miejsc zostaną o tym fakcie niezwłocznie powiadomione przez organizatora, a wpłacone zaliczki zostaną zwrócone w terminie do 10 dni roboczych.

Organizator szkolenia w terminie do 8 listopada 2019 r. poinformuje  osoby, które wpłaciły zaliczkę albo całość kwoty o tym, czy zebrała się grupa uczestników na szkolenie.

Serdecznie pozdrawiamy

W razie pytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.