czerwca, 2019

Akupunktura czaszki dr. Jiao Shunfa i dr. Lin Xue-jian.

dr Suzanne Robidoux.

Będziemy się uczyć klinicznego zastosowania dwóch różnych systemów akupunktury czaszki i prowadzenia terapii w ponad 20 różnych schorzeniach psychosomatycznych i neurologicznych.

Pierwszy system to 14 linii Akupunktury Czaszki dr. Jiao (Międzynarodowa Standaryzowana Akupunktura Czaszki przyjęta w 1984r. przez WHO, a w 1989r. w Genewie), drugi system to 10 Linii Akupunktury Czaszki Dr. Lin Xue-jian.

Uczestnicy szkolenia poznają protokoły terapii wykorzystywane do terapii bólu różnego pochodzenia, stresu, lęku, stanów po traumie, ciężkich zaburzeń depresyjnych (MDD - Major Depressive Disorder), niedowładów i porażeń połowiczych (stany po wylewach i udarach niedokrwiennych mózgu), paraplegii, afazji, afonii, amnezji, schorzeń degeneracyjnych jak choroba Alzheimera, demencja, choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane (SM), stwardnienie zanikowe boczne (ALS), a także w terapii fibromialgii, w chorobie Meniere’a, różnych rodzajach schorzeń psychosomatycznych jak zespół deficytu uwagi (ADD - Attention Deficit Disorder), zespół nadpobudliwości psychoruchowej (ADHD - Attention Deficit Hyperactive Disorder), zachowaniach kompulsywnych (OCD - Obsessive Compulsive Disorder).

Podczas szkolenia uczestnicy poznają poprawną lokalizację ponad 24 linii terapeutycznych zlokalizowanych na czaszce, ich klinicznego zastosowania, a także specjalne technik nakłuwania. Duży nacisk będzie położony na część praktyczną.

Dr Robidoux wyjaśni również zasady elektrostymulacji za pomocą igieł akupunkturowych umieszczonych na liniach terapeutycznych.

Uczestnicy szkolenia otrzymają wszystkie potrzebne narzędzia do zastosowania akupunktury czaszki w terapii ww. schorzeń.

Szkolenie będzie tłumaczone z języka angielskiego na polski przez Martę Nizioł-Wojniusz.

Dr Suzanne Robidoux w czasie pisania przewodu doktorskiego pracowała w Szpitalu Neurologicznym w Nanjing w Chinach. Dr Robidoux podzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, którą zebrała w czasie swojej wieloletniej praktyki klinicznej.

Podstawowa cena szkolenia to 1500 PLN brutto płatne do 27 maja 2019 r.
Regulamin płatności znajdziesz tutaj.

Promocja „RAZEM” i "DWA SZKOLENIA".

"RAZEM" opłata 1200 zł. za osobę za jedno szkolenie - płatne do 27 maja 2019 r. Uwaga. Podczas rejestracji całość opłaty za dwie osoby dokonuje jedna z osób. "DWA SZKOLENIA" opłata 1300 zł. za osobę za jedno szkolenie - płatne do 27 maja 2019 r.
Regulamin promocji znajdziesz tutaj

Cena obejmuje:
wykłady, skrypt, serwis kawowo – herbaciany, nie obejmuje natomiast zakwaterowania i wyżywienia.

Tytuł płatności: Zaliczka Akupunktura czaszki, 2019. Imię i nazwisko uczestnika szkolenia.