Szkolenia zakończone

15-16

czerwca, 2019

Akupunktura czaszki dr. Jiao Shunfa i dr. Lin Xue-jian.

dr Suzanne Robidoux.
Warszawa, Al. Jerozolimskie 123A, Golden Floor Plaza

Będziemy się uczyć klinicznego zastosowania dwóch różnych systemów akupunktury czaszki i prowadzenia terapii w ponad 20 różnych schorzeniach psychosomatycznych i neurologicznych.

Pierwszy system to 14 linii Akupunktury Czaszki dr. Jiao (Międzynarodowa Standaryzowana Akupunktura Czaszki przyjęta w 1984r. przez WHO, a w 1989r. w Genewie), drugi system to 10 Linii Akupunktury Czaszki Dr. Lin Xue-jian.

Kontakt.

Biuro: tel. kom. 609 822 238

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowy opis szkolenia

Uczestnicy szkolenia poznają protokoły terapii wykorzystywane do terapii bólu różnego pochodzenia, stresu, lęku, stanów po traumie, ciężkich zaburzeń depresyjnych (MDD - Major Depressive Disorder), niedowładów i porażeń połowiczych (stany po wylewach i udarach niedokrwiennych mózgu), paraplegii, afazji, afonii, amnezji, schorzeń degeneracyjnych jak choroba Alzheimera, demencja, choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane (SM), stwardnienie zanikowe boczne (ALS), a także w terapii fibromialgii, w chorobie Meniere’a, różnych rodzajach schorzeń psychosomatycznych jak zespół deficytu uwagi (ADD - Attention Deficit Disorder), zespół nadpobudliwości psychoruchowej (ADHD - Attention Deficit Hyperactive Disorder), zachowaniach kompulsywnych (OCD - Obsessive Compulsive Disorder).

Podczas szkolenia uczestnicy poznają poprawną lokalizację ponad 24 linii terapeutycznych zlokalizowanych na czaszce, ich klinicznego zastosowania, a także specjalne technik nakłuwania. Duży nacisk będzie położony na część praktyczną.

Dr Robidoux wyjaśni również zasady elektrostymulacji za pomocą igieł akupunkturowych umieszczonych na liniach terapeutycznych.

Uczestnicy szkolenia otrzymają wszystkie potrzebne narzędzia do zastosowania akupunktury czaszki w terapii ww. schorzeń.

Szkolenie będzie tłumaczone z języka angielskiego na polski przez Martę Nizioł-Wojniusz.

Dr Suzanne Robidoux w czasie pisania przewodu doktorskiego pracowała w Szpitalu Neurologicznym w Nanjing w Chinach. Dr Robidoux podzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, którą zebrała w czasie swojej wieloletniej praktyki klinicznej.

Więcej informacji o dr Suzanne Robidoux:

O Suzanne Robidoux

Szczegóły dotyczące nr. piętra i nr. sali zostaną wysłane na 1-2 dni przed szkoleniem.
Wszystkie ważne informacje będą wysyłane drogą mailową lub smsem i umieszczane na Facebook’u na stronie organizatora https://www.facebook.com/Instytut.Holimed/

Godziny zajęć

Szkolenie obejmuje 16 godz. edukacyjnych (45 min.).

Sobota:

Zajęcia:

  • 10:00 – 11:30,
  • 11:45 – 13:15,
  • 14:45 – 16:15,
  • 16:30 – 18:00.

przerwa obiadowa w godz.: 13:15 – 14:45

Niedziela:

Zajęcia:

  • 09:00 – 10:30,
  • 10:45 – 12:15,
  • 13:45 – 15:15,
  • 15:30 – 17:00.

przerwa obiadowa w godz.: 12:15 – 13:45.

Koszt szkolenia

Podstawowa cena szkolenia to 1500 PLN brutto płatne do 27 maja 2019 r.
Regulamin płatności znajdziesz tutaj.

Promocja „RAZEM” i "DWA SZKOLENIA".

"RAZEM" opłata 1200 zł. za osobę za jedno szkolenie - płatne do 27 maja 2019 r. Uwaga. Podczas rejestracji całość opłaty za dwie osoby dokonuje jedna z osób. "DWA SZKOLENIA" opłata 1300 zł. za osobę za jedno szkolenie - płatne do 27 maja 2019 r.
Regulamin promocji znajdziesz tutaj 

Cena obejmuje:
wykłady, skrypt, serwis kawowo – herbaciany, nie obejmuje natomiast zakwaterowania i wyżywienia.

Rejestracja uczestników

Aby zgłosić swój udział w szkoleniu należy wysłać mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i otrzymać zwrotne potwierdzenie wpisania na listę uczestników szkolenia. Liczba uczestników kursu jest ograniczona, dlatego o uczestnictwie decyduje kolejność rejestracji i wpłat. Osoby, które wpłacą zaliczkę, ale nie zostaną zakwalifikowane ze względu na brak miejsc zostaną o tym fakcie niezwłocznie powiadomione przez organizatora, a wpłacone zaliczki zostaną zwrócone w terminie do 10 dni roboczych.

Regulamin płatności za szkolenie (warunki płatności, zasady wnoszenia i zwrotu opłat za szkolenie), regulamin reklamacji za usługi i odstąpienia od umowy oraz Polityka prywatności serwisu www.holimed.edu.pl znajdują się tu.

 

Dane do przelewu.
Firma:
Avemed Piotr Latosiński
ul. S. Staszica 22 lok.2
05-825 Grodzisk Mazowiecki
NIP 867-143-05-07

Bank ING konto nr: 36 1050 1924 1000 0092 2174 2530

Tytuł płatności: Zaliczka Akupunktura czaszki, 2019. Imię i nazwisko uczestnika szkolenia.

Kontakt i informacje dodatkowe.
Biuro: tel. 609 822 238
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ważna informacja

Organizator szkolenia zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia, zmiany daty i miejsca szkolenia z powodu nieprzewidzianych okoliczności losowych, z ważnych przyczyn organizacyjnych, a także zbyt małej ilości osób, które zgłoszą się na szkolenie.

W takim przypadku organizator szkolenia w terminie do 10 dni roboczych, od daty poinformowania o odwołaniu szkolenia, zwróci wszystkie wpłaty dokonane na konto organizatora. Jednocześnie informujemy, że organizator szkolenia nie ponosi żadnej odpowiedzialności, w tym finansowej związanej z ww. sytuacją, a w szczególności ze zwrotem kosztów związanych z rezerwacjami hotelu, zakwaterowania, transportu, lotów, urlopów i innych kosztów poniesionych przez uczestników.

Wszystkie ww. informacje wraz z regulaminem płatności i promocji stanowią regulamin szkolenia.

Dokonanie wpłaty za szkolenie oznacza akceptację regulaminu, zasad wnoszenia i zwrotu opłat za szkolenie.