Szkolenia zakończone

13-14

czerwca, 2019

Klasyczna akupunktura Yuan qi w terapii bólu.

dr Suzanne Robidoux
Warszawa, Al. Jerozolimskie 123A, Golden Floor Plaza

Podczas tego szkolenia dr Suzanne Robidoux podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu klasycznego systemu akupunktury Yuan qi służącego minn. leczeniu bólu i napięcia występującego we wszelkich obszarach ciała, a także techniki akupunktury dr. Bian Que.

Kontakt.

Biuro: tel. kom. 609 822 238

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowy opis szkolenia

Podczas szkolenia uczestnicy poznają źródła pochodzenia tego systemu, posiądą też nowe zrozumienie krążenia energii w ciele i nauczą się, w jaki sposób stosować ten system w leczeniu swoich pacjentów. System wykorzystuje 60 punktów Yuan qi, które działają jak bramy lub klucze umożliwiające dostęp do wewnętrznych energii i odblokowanie ich krążenia. Dr Robidoux wyjaśni, w jaki sposób każdy z tych punktów połączony jest z różnymi częściami ciała, przedstawiając ich związek z 5 elementami i teorią kanałów energetycznych. System operuje dwoma szczególnymi mapami ciała i określonymi objawami. Po ukończeniu szkolenia uczestnicy będą wiedzieć, w jaki sposób korzystać z tych map i jak prawidłowo interpretować objawy, by odpowiednio prowadzić terapię swych pacjentów.

Na Tajwanie do naszych czasów przetrwały trzy różne linie klasycznej medycyny chińskiej, kształcące lekarzy w dawnych dyscyplinach medycznych. Stanowią one zamkniętą szkołę, która posługując się bardzo tradycyjnymi i ściśle określonymi metodami od stuleci zachowuje swoją wiedzę i doświadczenie. Należący do niej lekarze kultywują sekrety wiedzy starożytnych Xian (cudownych doktorów), przekazywane podczas zamkniętych wykładów dla wybranych uczniów, więc obecnie tylko niewielu praktyków posiada tę cenną wiedzę.
Po 12 latach praktykowania medycyny chińskiej i poszukiwań prawdziwie tradycyjnej szkoły tej medycyny, dr Robidoux spotkała swoją mistrzynię Li Xian Lian i po przejściu egzaminu sprawdzającego jej zdolności oraz charakter została przyjęta jako uczennica do Klasycznej Szkoły Akupunktury (古法针灸) na Tajwanie, tym samym wchodząc później w poczet członków linii przekazu nauk tej szkoły. Po trzech latach uzyskiwania bezpośrednich nauk od swej mistrzyni, dr Robidoux uzyskała biegłość w stosowaniu klasycznych technik akupunktury oraz technik manipulacji dr. Bian Que, zaznajomiła się z niektórymi praktykami i medytacjami taoistycznymi, a także poznała system punktów akupunkturowych Yuan qi.

Więcej informacji o dr Suzanne Robidoux:

O Suzanne Robidoux

Szczegóły dotyczące nr. piętra i nr. sali zostaną wysłane na 1-2 dni przed szkoleniem.
Wszystkie ważne informacje będą wysyłane drogą mailową lub smsem i umieszczane na Facebook’u na stronie organizatora https://www.facebook.com/Instytut.Holimed/

Godziny zajęć

Szkolenie obejmuje 16 godz. edukacyjnych (45 min.).

Czwartek:

Zajęcia:

  • 10:00 – 11:30,
  • 11:45 – 13:15,
  • 14:45 – 16:15,
  • 16:30 – 18:00.

przerwa obiadowa w godz.: 13:15 – 14:45

Piątek:

Zajęcia:

  • 09:00 – 10:30,
  • 10:45 – 12:15,
  • 13:45 – 15:15,
  • 15:30 – 17:00.

przerwa obiadowa w godz.: 12:15 – 13:45.

Koszt szkolenia

Podstawowa cena szkolenia to 1500 PLN brutto płatne do 27 maja 2019 r.
Regulamin płatności znajdziesz tutaj.

Promocja „RAZEM” i "DWA SZKOLENIA".

"RAZEM" opłata 1200 zł. za osobę za jedno szkolenie - płatne do 27 maja 2019 r. Uwaga. Podczas rejestracji całość opłaty za dwie osoby dokonuje jedna z osób. "DWA SZKOLENIA" opłata 1300 zł. za osobę za jedno szkolenie - płatne do 27 maja 2019 r.
Regulamin promocji znajdziesz tutaj

Cena obejmuje:
wykłady, skrypt, serwis kawowo – herbaciany, nie obejmuje natomiast zakwaterowania i wyżywienia.

Rejestracja uczestników

Aby zgłosić swój udział w szkoleniu należy wysłać mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i otrzymać zwrotne potwierdzenie wpisania na listę uczestników szkolenia. Liczba uczestników kursu jest ograniczona, dlatego o uczestnictwie decyduje kolejność rejestracji i wpłat. Osoby, które wpłacą zaliczkę, ale nie zostaną zakwalifikowane ze względu na brak miejsc zostaną o tym fakcie niezwłocznie powiadomione przez organizatora, a wpłacone zaliczki zostaną zwrócone w terminie do 10 dni roboczych.

Regulamin płatności za szkolenie (warunki płatności, zasady wnoszenia i zwrotu opłat za szkolenie), regulamin reklamacji za usługi i odstąpienia od umowy oraz Polityka prywatności serwisu www.holimed.edu.pl znajdują się tu.

 

Dane do przelewu.
Firma:
Avemed Piotr Latosiński
ul. S. Staszica 22 lok.2
05-825 Grodzisk Mazowiecki
NIP 867-143-05-07

Bank ING konto nr: 36 1050 1924 1000 0092 2174 2530

Tytuł płatności: Zaliczka Yuan qi, 2019. Imię i nazwisko uczestnika szkolenia.

Kontakt i informacje dodatkowe.
Biuro: tel. 609 822 238
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ważna informacja

Organizator szkolenia zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia, zmiany daty i miejsca szkolenia z powodu nieprzewidzianych okoliczności losowych, z ważnych przyczyn organizacyjnych, a także zbyt małej ilości osób, które zgłoszą się na szkolenie.

W takim przypadku organizator szkolenia w terminie do 10 dni roboczych, od daty poinformowania o odwołaniu szkolenia, zwróci wszystkie wpłaty dokonane na konto organizatora. Jednocześnie informujemy, że organizator szkolenia nie ponosi żadnej odpowiedzialności, w tym finansowej związanej z ww. sytuacją, a w szczególności ze zwrotem kosztów związanych z rezerwacjami hotelu, zakwaterowania, transportu, lotów, urlopów i innych kosztów poniesionych przez uczestników.

Wszystkie ww. informacje wraz z regulaminem płatności i promocji stanowią regulamin szkolenia.

Dokonanie wpłaty za szkolenie oznacza akceptację regulaminu, zasad wnoszenia i zwrotu opłat za szkolenie.