maja - czerwca, 2018

System Jing Fang Klasyczne Formuły Ziołowe cz. 2 z 4.

Warszawa, Al. Jerozolimskie 123A, Golden Floor Plaz

Całościowe dwuletnie szkolenie.

Podczas czterodniowego szkolenia będą omawiane syndromy Yang ming Tai yin.

Jing Fang to szkolenie dla terapeutów TCM, którzy chcieliby zdobyć głębsze zrozumienie klasycznego systemu chińskiej medycyny. Zarówno dla tych, którzy już posiadają pewną wiedzę o leczeniu ziołami jak i dla osób początkujących.

W szkoleniu mogą wziąć udział osoby, które ukończyły wcześniej w formie stacjonarnej część 1 (w Polsce albo za granicą) albo szkolenie online (wersja tylko w języku angielskim).

Szkolenie obejmuje pełny program klasycznej diagnozy za pomocą systemu 6 Syndromów używanego przez Zhang Zhong Jinga. W całościowym dwuletnim szkoleniu (128 godzin) zostanie zaprezentowana wiedza dzięki, której terapeuci będą mogli identyfikować i leczyć za pomocą podejścia 6 syndromów z użyciem ponad 130 receptur ziołowych jak również rozumieć modyfikacje za pomocą ponad 100 ziół pojedynczych.

Każda z sesji będzie poświęcona na analizowanie grupy różnych schorzeń. Będą zaprezentowane przypadki kliniczne, dobrane do nich odpowiednie receptury ziołowe oraz ich modyfikacje zgodnie z zestawem objawów poszczególnych pacjentów. Program ten (32 godz. edukacyjnych - każda z czterech części) zawiera najczęściej spotykane choroby i zaburzenia takie jak: choroby męskie i kobiece, choroby skóry, leczenie bólu, choroby neurologiczne, problemy trawienne czy zaburzenia oddychania.

O systemie Jing Fang.

Jak ustalił dr Wang Qing Guo z Pekińskiego Uniwersytetu Medycyny Chińskiej, w Chinach istnieje ponad 41 linii przekazu powiązanych z klasycznymi tekstami Zhang Zhong Jinga, wszystkie stanowiące odgałęzienia tego klasycznego klejnotu. Linia przekazu powiązana z tym klasycznym systemem została utrzymana przy życiu poprzez nauczanie dr Feng Shi Luna (冯世伦), który otrzymał swoją wiedzę od profesora Hu Xi Shu (胡希恕), który z kolei uczył się od mistrza Wang Xiang Wei (王祥微). Z pokolenia na pokolenie ten klejnot wiedzy klinicznej był utrzymywany przy życiu, a jego zrozumienie cały czas rozwijało się i rozprzestrzeniało.

Dr Suzanne Robidoux praktykuje ziołolecznictwo chińskie i akupunkturę klasyczną od 20 lat. Od 2013 roku praktykuje u boku dr. Feng’a klasyczny systemem klinicznego zastosowania nauczania Zhang Zhong Jinga - Jing Fang.

Od kilku lat prowadzi szkolenia na całym świecie minn. z systemu Jing Fang, Klasycznej akupunktury Yuan Qi, Akupunktury czaszki, a także Dni kliniczne, Health Retreat, Ba Gua Zhang w zakresie technik dla terapeutów.

Poniedziałek:

Cena szkolenia to 1 990 PLN brutto.

Regulamin płatności znajdziesz tutaj

Cena obejmuje: wykłady, skrypt, serwis kawowo- herbaciany, nie obejmuje natomiast zakwaterowania i wyżywienia.

Tytuł płatności: Zaliczka Jing Fang 2, 2018. Imię i nazwisko uczestnika szkolenia.